tireegemmedikal
Tire Egem Medikal Sitemize Hoşgeldiniz

13.10.2020

POYLİN P957 HAFİF MANUEL TEKERLEKLİ SANDALYE2016 yılından bu yana üretimde olan ve geliştirilen Poylin P957 hafif manuel tekerlekli sandalye, tekerlekli sandalye kullanıcıların bütün ihtiyaçlarını giderebilecek konforlu bir ürün. 

Poylin P957 hafif manuel tekerlekli sandalyenin tercih edilmesindeki en büyük etken alüminyum materyalden üretilmiş olup net ağırlığı 15 kg olması ve tamamen kullanıcı konforu düşünülerek üretilmiş olması. Bu sayede ürünü muhafaza etmek veya taşımak refakatçi içinde kolaylık sağlamış oluyor. Poylin P957 hafif manuel tekerlekli sandalye Ergonomik minderi sayesinde uzun süreli kullanımlara uygun olması kullanıcının rahatlığını ön planda tutmuş olduğunu gösteriyor.
Poylin medikal diğer sandalyelerinde olduğu gibi yine kullanıcı kolaylığı için Poylin P957 hafif manuel tekerlekli sandalyede de manuel frenlerin yanı sıra ekstra refakatçi fren kullanılmış. Hafif manuel tekerlekli sandalyenin bas çıkar tekerlekleri çıkarılabilir ayakları ve sırt kırma özelliğinin olması da lojistik ve muhafazada kolaylık sağlıyor. Ayrıca P957 hafif manuel tekerlekli sandalyenin kolçaklarının kalkması tekerlekli sandalyeye transfer konusunda tekerlekli sandalyenin kullanımında kolaylık sağlıyor. Kolçaklarının kalkması hem oturduğu yerden veya yatağından transferini kolaylaştırıyor hem de yemek masasına yanaşmasını sağlıyor.